Protocol veilig sporten

Mondkapje
Het dragen van een mondkapje is momenteel NIET verplicht bij binnenkomst tot het moment dat je gaat sporten.

Vóór binnenkomst de Gezondheidscheck
Je hoeft niet te reserveren (fitness). Wel moeten we zeker weten dat je geen klachten hebt. Vul dus vooraf het formulier “Gezondheidscheck” in. Dit is verplicht vlak vóór ieder bezoek! Doe dit dus op de dag zelf dat je komt sporten!

Bij binnenkomst
Desinfecteer bij de ingang je handen met de alcohol die klaar staat.

Tijdens het trainen

  • Neem je eigen handdoek mee; wij mogen deze niet uitlenen
  • De kleedkamers zijn beperkt te gebruiken; per kleedkamer zijn er max. 5 plaatsen te gebruiken, gemarkeerd
  • De douches zijn beperkt te gebruiken; max. 1 persoon per doucheruimte te gebruiken
  • De sauna is beperkt te gebruiken: max. 1 persoon in stoomcabine en IR-sauna en max. 2 personen in de Finse sauna; ook hier zijn max. 5 plaatsen om om te kleden, gemarkeerd
  • Houd je aan de 1,5m regel; op de vloer staan lijnen om het afstand te houden te vergemakkelijken
  • Maak na gebruik ieder toestel schoon dat je hebt gebruikt; hiervoor staat er 1 flesje reinigingsmiddel per toestel en gebruik hiervoor het liefst een apart handdoekje of bijvoorbeeld een microvezeldoekje. Gebruik GEEN papier hiervoor! (de ruwe oppervlaktes laten restjes papier achter)
  • De trainingskaartjes mag je, als je wil, ook schoonmaken met hetzelfde reinigingsmiddel
  • Maak na gebruik van de toilet de wc schoon met het aanwezige reinigingsmiddel; gebruik hiervoor wc-papier
  • Het is toegestaan om gebruik te maken van de horeca/koelkast; neem na gebruik het lege flesje mee naar huis, deze mag niet bij ons worden weggegooid!
  • Vanwege de vele drankkaarten hebben we het drankaanbod uitgebreid met o.a. lekkere smoothies en proteïnedrankjes
  • Mondkapjes e.d. zijn niet verplicht, maar uiteraard wel toegestaan indien je dit prettig vindt
  • Bij de fitness: gebruik je pasje! Zo kunnen we bijhouden wie er heeft getraind (dat zijn we verplicht)

Ventilatie
Wij hebben de ventilatie zodanig aangepast dat die de eisen van het Bouwbesluit overtreft; dit houdt in dat iedere ruimte minimaal 6x/uur volledig wordt ververst met verse lucht; ook deuren en ramen staan continu open. Tevens worden de bestaande luchtreinigers op volle kracht ingezet; deze halen alle kleine deeltjes d.m.v. de elektrostatische filters uit de lucht. Met betrekking tot de airco zijn we nog bezig om te kijken of we deze bij grote warmte toch aan kunnen zetten; airco circuleert namelijk lucht en dat is niet wenselijk. Voorlopig blijven ze dus uit totdat we het veilig genoeg vinden om ze te gaan gebruiken.

Veilig sporten
We zijn ervan overtuigd dat het veilig is om bij ons te sporten. Wij zorgen voor jouw veiligheid, zorg zelf voor de veiligheid van jezelf en anderen!